Jadwiga Barteczko

Malarstwo i ogród moim hobby

  • Malarstwo
    • Olejne
    • Pastele
    • Witraże
  • Mój ogród
    • Mój ogród
    • Zdjęcia ogrodu
    • Galeria roślin
  • Aktualności
  • O mnie
  • Kontakt

Strona główna / Zdjęcia ogrodu / Zima / Strona 2

Zima

Najmniej lubiana i wymagająca, a zarazem najbardziej niebezpieczna dla ogrodu pora również ma swój urok.
Wszystkie rośliny już śpią, przykryte bezpieczną kołderką śniegu. Podczas odwilży szybko starają się złapać potrzebną dawkę wody. Staram się ochronić je przed kaprysami pogody, okrywając co wrażliwsze świerkowymi gałązkami, podsypując korą, piaskiem, czy też owijając pnie włókniną..

Czy są to zabiegi wystarczające? Zobaczę wiosną… a tymczasem pójdę zobaczyć białe trawy i lukrowane drzewa…

Zimowy pejzaż z furtką

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Lodowy sen świerka „Conica”

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Zimowa rapsodia

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Luty nie jest taki zły

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Płaskorzeźba z kaskadą

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Pergola zimą

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Czekając na wiosnę

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Pierwszy oddech

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Przymrozek na wrzosowisku

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Szadź na magnolii

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Magnolia zimą

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Północna część ogrodu w zimie

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Zaśnieżone peryferia

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Widok na wyjście z ogrodu

Jadwiga Barteczko Dawno temu

Azalie pod śniegiem

Jadwiga Barteczko Dawno temu
  • «
  • 1
  • 2
  • Galeria malarstwa
    • Olejne
      • Abstrakcja
      • Kwiaty
      • Pejzaże
      • Zwierzęta
      • Martwa natura
    • Pastele
    • Witraże
  • Zdjęcia ogrodu
    • Wiosna
    • Lato
    • Jesień
    • Zima
  • Galeria roślin
    • Drzewa
    • Krzewy
    • Pnącza
    • Byliny
    • Rośliny cebulowe i kłączowe
    • Rośliny jednoroczne i sezonowe
    • Rośliny domowe
  • Inspiracje ogrodowe
  • Goście w ogrodzie
  • Drobiazgi w domu
    • Na wiosnę
    • Na lato
    • Na jesień
    • Na zimę
    • Na Boże Narodzenie
    • Na Wielkanoc
  • Ogrody do zwiedzania
  • Podróże małe i duże
  • Porady ogrodnicze
  • Więcej
    • Zaprzyjaźnione strony
    • Księga gości
    • Poprzednia wersja

Malarstwo Przejdź do galerii

  • Polskie kwiaty - najpiękniejsze są maki

    21 czerwca 2026 06:36:13

  • Łąka z makami i kłosami zbóż

    09 czerwca 2026 01:04:05

  • Maki przy ścieżce

    07 lutego 2026 06:02:39

Ogród Przejdź do galerii

  • Żółte rododendrony w ogrodzie po latach

    18 maja 2026 06:07:34

  • Kwitnący pieris w jesiennej scenerii

    28 listopada 2023 06:07:45

  • Kolorowa wiosna

    18 kwietnia 2024 06:03:25

O mnie

O mnieNazywam się Jadwiga Barteczko. Malarstwem interesuję się odkąd pamiętam. Malowałam różnymi technikami, najbardziej lubię projektowanie wzorów witraży i malowanie farbami olejnymi na płótnie lub płycie.

Ostatnie wpisy

  • Polskie kwiaty – najpiękniejsze są maki 21 czerwca 2026
  • Łąka z makami i kłosami zbóż 9 czerwca 2026
  • Maki przy ścieżce 7 lutego 2026
  • Wiosna w natarciu 31 maja 2026
  • Żółte rododendrony w ogrodzie po latach 18 maja 2026

Tagi

aktualności bukiet ciepły dekoracje dekoracje na Boże Narodzenie efekt płaskorzeźby efekt trójwymiarowości kolorowy kompozycja malowany szpachelką mały niebieski olej ozdoby świąteczne pejzaż polne kwiaty pomarańczowy ptaki płótno rośliny łatwe w uprawie różowy wiosna zielony zwierzęta żółty

© 2006-2026 Jadwiga Barteczko.
Zapoznaj się z polityką prywatności i cookies

Wykonanie: Usługi IT.