Jadwiga Barteczko
Malarstwo i ogród moim hobby
Wiosna
Wiosną wszystko budzi się do życia-to obietnica, jeszcze niespełniona,widać tylko wątłe pędy i nieśmiałe pączki….Długo, długo trwają przedwiosenne przygotowania do wielkiego pochodu, a może raczej sprintu…Najpierw oczary, ranniki, krokusy…i nagle eksplozja zieleni, żółte i liliowe główki krokusów jeszcze ścigają się z narcyzami, szafirkami, śnieżnikami, a już dostojnie kroczą hiacynty, tulipany…drzewa owocowe zdają się kwitnąć wszystkie naraz, , a już podziwiamy wspaniałe azalie, rododendrony i magnolie….
Zresztą zobaczcie sami…
Wokół studni-widok po latach
Jakiś czas temu
Przedogródek pełen azalii
Jakiś czas temu
Najładniejsze minidrzewka
Jakiś czas temu
Róża wśród wrzosów
Jakiś czas temu
Błękitna wiosna
Jakiś czas temu
Wokół studni – kolory słońca
Jakiś czas temu
Wiosna w kolorach słońca
Jakiś czas temu
Wrzosowisko w roku 2000
Jakiś czas temu
Wrzosowisko trzy lata po zasadzeniu
Jakiś czas temu
Dywanik z niezapominajek
Jakiś czas temu
Wrzosowisko w 2015 roku
Dawno temu
Mały kącik odpoczynkowy z kaliną i azalią
Jakiś czas temu
Jałowce i kora zamiast trawnika
Jakiś czas temu
Wrzosowisko w 9 lat po zasadzeniu
Dawno temu
Wrzosowisko w 7 lat po zasadzeniu
Dawno temu
Magnolia „Betty” kiedyś i dziś
Dawno temu
Wrzosowisko w 4 lata po zasadzeniu
Dawno temu
Wyjście z ogrodu 13 lat temu…
Dawno temu
Wiosna na skalniaku dawniej
Dawno temu
Skarpa przy ognisku
Dawno temu
W kwietniu na tarasie
Dawno temu
Nietypowe pojemniki – rabatki na tarasie
Dawno temu
Mała rabatka z motylem
Dawno temu
Północna część ogrodu w maju 2001 roku
Dawno temu
Majowy dzień w 2001 roku
Dawno temu
Piękna wisteria
Dawno temu
Wiosenny dywanik z cebulek
Dawno temu
Wiosenny zakątek
Dawno temu
Rabatka z roślin cebulowych wiosną
Dawno temu
Minirabatka z tulipanami
Dawno temu
Kwiecień na skalniaku koło studni
Dawno temu
Patrząc przez okno
Dawno temu
Trawnik wiosną
Dawno temu
Najładniejsza magnolia-wiosna 2011
Dawno temu
Wiosna z magnolią w plenerze
Dawno temu
Pogodny kwietniowy dzień
Dawno temu
Przejście pod pergolą
Jakiś czas temu
Skalniak wczesną wiosną
Dawno temu
Od wiosny do zimy-magnolia „Betty”
Dawno temu
Kamienna ścieżka
Dawno temu
Oczko wodne na wrzosowisku
Dawno temu
Przycinanie, koszenie, sadzenie, opryski
Dawno temu
Moje ulubione azalie
Dawno temu
Wiosna z temperamentem
Dawno temu
Zmiany na wrzosowisku
Dawno temu
Wisteria japońska -pierwsze ładne kwitnienie
Dawno temu